17003 Abercorn Street, Savannah, GA, De Verenigde Staten
€48
Goedkoopste tarief
per nacht
Goedkoopste deals | Per nacht excl. lokale belastingen/toeslagen |
---|---|
To Downtown | 19,1 km |
---|---|
Beoordeling | 6,8 |
Dichtstbijzijnde luchthaven | Savannah-Hilton Head |
Afstand tot luchthaven | 15,4 km |
Check-in tijd | 15:00 |
---|---|
Check-out tijd | 11:00 |
Internet | Gratis wifi |
Betaling & annulering | Voorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder. |
Nummer receptie | +1 912 925 7050 |
Algemeen |
|
---|---|
Activiteiten |
|
Diensten |
|
Met een verblijf bij Bellwether House bevind je je in het hart van Savannah, op 10 min. lopen van Savannah College of Art and Design en Forsyth Park. Enkele van de voorzieningen zijn een snelle uitcheckservice, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Wanneer je verblijft bij The Westin Savannah Harbor Golf Resort & Spa in Savannah bevind je je bij het congrescentrum, op 2 min. rijden van Savannah Convention Center en op 5 min. van SCAD Museum of Art. Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle uitcheckservice en gratis kranten in de lobby. Plan je een evenement in Savannah? Kies voor dit resort met 330 vierkante meter aan evenementenruimte, waaronder een conferentieruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Met een verblijf bij Andaz Savannah - a concept by Hyatt bevind je je in het hart van Savannah, vlak bij Stadsmarkt van Savannah en River Street. Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een limousine- of autoservice en een snelle uitcheckservice. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Kimpton Brice Hotel, an IHG Hotel ligt centraal gelegen in Savannah, op 4 min. lopen van Warren Square en op 7 min. lopen van Reynolds Square. Enkele van de voorzieningen zijn een computerstation, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice.
Het Hampton Inn & Suites Savannah Historic District is in Savannah, een klassieke accommodatie met een buitenzwembad. Het wordt omringd door verschillende populaire eetgelegenheden en ligt een korte wandeling van Oglethorpe Trolley Tours.
Het Best Western Savannah Historic District biedt gasten een modern verblijf in Savannah. Er is een fitnesszaal en er zijn gratis draadloos internet, een buitenzwembad en versneld in- en uitchecken.
Het The Cotton Sail Hotel Savannah - Tapestry Collection by Hilton ligt in Savannah en heeft gratis draadloos internet. Het ligt op een praktische locatie voor gasten die de bezienswaardigheden willen ontdekken.
Dit moderne hotel ligt in het veelbezochte toeristengebied van Savannah en is slechts 10 minuten verwijderd van Isaiah Davenport House, United States Customhouse Savannah en Owens-Thomas-huis. Het heeft ook een buitenzwembad en een fitnessruimte.
Het La Quinta Inn Savannah Midtown ligt in Savannah en heeft gratis draadloos internet. Dit hotel biedt een 24-uursreceptie, versneld in- en uitchecken en een buitenzwembad.
Het Travelodge by Wyndham Savannah Gateway ligt in Savannah en heeft gratis draadloos internet en een binnenzwembad. Dit hotel biedt een zonnedek, vergaderruimtes en versneld in- en uitchecken.
Het Best Western Central Inn ligt in Savannah, een comfortabele accommodatie met een buitenzwembad. Dit hotel heeft versneld in- en uitchecken, een 24-uursreceptie en vergaderruimtes.
Het Hilton Garden Inn Savannah Midtown biedt gasten een comfortabele 3-sterrenaccommodatie in Savannah. Er is een fitnesszaal en er zijn een buitenzwembad, vergaderruimtes en versneld in- en uitchecken.
Het Holiday Inn Express Savannah - Historic District bevindt zich in Savannah en is vlakbij de toeristische bezienswaardigheden. Er is gratis wifi en dakterras en buitenzwembad.
Het 17Hundred90 Inn and Restaurant biedt gasten een gemakkelijke uitvalsbasis in Savannah, met Oglethorpe Trolley Tours op 20 minuten afstand. Er is gratis draadloos internet in de openbare ruimtes en het is vlakbij Owens-Thomas-huis en andere bekende bezienswaardigheden.
Het Planters Inn on Reynolds Square biedt klassieke accommodatie in Savannah en is op loopafstand van Oglethorpe Trolley Tours. Het heeft ook gratis internet.
In Savannah ligt het hotel en het ligt op 10 minuten lopen van toeristische attracties, zoals Savannah Civic Center, Owens-Thomas-huis en Geboorteplaats Juliette Gordon Low. Het biedt ook een buitenzwembad en een dakterras.